Zakup RTK PowerGPS z rabatem

Jeśli chcesz nabyć program taniej, możesz wykorzystać następujące opcje:

Aktualne promocje

Obecnie dostępne są następujące promocje:

  • jeśli posiadasz licencję programu RaportyGPS PRO, otrzymujesz bezpłatnie specjalny moduł RaportyGPS do PowerGPS, umożliwiający generowanie raportów GPS z poziomu Androida!
  • jeśli chcesz nabyć dodatkowe stanowisko do Power GPS - otrzymujesz 50% rabatu na stanowisko
  • jeśli posiadasz moduł (Extra lub Transformacje) i chcesz nabyć ten sam moduł dla kolejnego stanowiska Power GPS - otrzymujesz 50% rabatu na zakup modułu na następnym stanowisku
  • jeśli chcesz nabyć pakiet: RaportyGPS PRO z wszystkimi dodatkowymi modułami (mapowy, EDV2 lub dokładnościowy) wraz z licencją na RTK PowerGPS (kontroler Android dla RTK) z wszystkimi modułami - otrzymujesz 15% rabatu na całość tego zamówienia
  • jeśli chcesz nabyć od razu dodatkowe moduły do RTK PowerGPS PRO (Extra i Transformacje) - otrzymujesz 8% rabatu na zakup modułów

Zbudowanie rabatu

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem z większym rabatem - zapraszamy wtedy do skorzystania z usługi naszego partnera. Wystarczy zapisać się na listę w TINSERWIS i poczekać, aż zostanie zebrana większa grupa zakupowa.

To rozwiązanie pozwoli ci zaplanować zakup programu z wyprzedzeniem i kupić go w jeszcze lepszej cenie.

Uwaga: zapisując się na listę prosimy o podawanie naszego kodu polecającego SKY+PREM w polu formularza „Poinformuj nas od kogo dowiedziałeś się o tej ofercie”. Dzięki temu otrzymasz dodatkową premię lub praktyczny bonus przy finalizacji zakupu.

Tutaj znajdziesz również zewnętrzny serwis z opiniami o programach, w tym dotyczącymi programu RTK PowerGPS.

Zakup sprzętu RTK razem z RTK PowerGPS

Jeśli planujesz nabyć sprzęt i oprogramowanie, np. zestaw RTK do pomiarów GNSS, możesz zakupić RTK PowerGPS od razu ze sprzętem!

Poniżej przedstawiamy listę Dystrybutorów sprzętu geodezyjnego (w szczególności RTK), u których możesz jednocześnie zamówić sprzęt (np. odbiornik RTK, dalmierz, tachimetr) oraz oprogramowanie: RaportyGPS i/lub RTK PowerGPS na Androida: