Instalacja programu

Instalacja PowerGPS sprowadza się do ściągnięcia dedykowanej dla danego systemu paczki z instalatorem – z tej strony i zainstalowaniu jej.

Z uwagi na fakt, iż obecnie udostępniamy wersję testową- nie będzie komunikatu z pytaniem czy uruchomić wersję demo, jak to ma miejsce w innych naszych aplikacjach. Szczegóły można zobaczyć w tym wpisie.

Udostępniana wersja posiada zarówno opcję obsługi wbudowanego w Androida GPS, jak i obsługuje wybrane modele precyzyjnych RTK.

Postępowanie dla wersji Windows PC
W przypadku wersji Windows ściągamy plik *.exe i uruchamiamy go. Po włączeniu się instalatora postępujemy zgodnie ze wskazaniami instalatora. Po instalacji na pulpicie dostępna będzie ikona programu, której kliknięcie uruchomi aplikację.
Postępowanie dla wersji Android
W przypadku wersji Android ściągamy plik *.apk, ale zanim go uruchomimy, musimy upewnić się, iż system zezwala na instalację aplikacji spoza sklepu Google Play.Wchodzimy zatem do ustawień Androida, przechodzimy do sekcji Bezpieczeństwo i zaznaczamy opcję Nieznane źródła.zrodlaW tym momencie możemy już swobodnie uruchomić instalator aplikacji (plik APK), zapoznać się z wymaganymi uprawnieniami, zaakceptować je i zakończyć pomyślnie instalację.Po instalacji, na liście aplikacji znajdzie się pozycja RTK PowerGPS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *