Już jest! Udostępniamy PowerGPSa!

logoW dzisiejszym dniu wydawana jest pierwsza publicznie dostępna wersja PowerGPS-a na Androida. Do tej pory aplikacja była dostępna dla zamkniętej grupy testerów (wcześniej jako Cad-Room), teraz udostępniamy ją, aby każdy mógł ją sprawdzić w swoich warunkach.

Aplikacja jest już po ważniejszych poprawkach, jednakże w naszej ocenie jest to jeszcze wersja beta – musimy dopracować pewne elementy aplikacji oraz przetestować ją na większej liczbie urządzeń i zdobyć opinie z użytkowania od większej grupy osób. Niestety też mogą się w niej zdarzać błędy, pewne funkcje również mogą ulec zmianie w przyszłości.

Jednakże z powyższego względu wersja, którą upubliczniamy jest dostępna całkowicie bezpłatnie – można ją również wykorzystywać w celach komercyjnych do czasu wydania wersji sprzedażowej (docelowej). Wersja ta zawiera jednak sporo funkcjonalności, z których wiele funkcjonuje już poprawnie (jak w wersji docelowej), więc myślę, że w pewnym zakresie możliwa jest na niej normalna praca. W niedługim czasie udostępnimy również wersję na zwykłego Windowsa.

Jedynym ograniczeniem tej wersji jest wymóg dostępu do internetu w celu autoryzacji i sprawdzenia czy jest nowa wersja, z ulepszeniami i poprawkami. Dodatkowo aplikacja nie będzie informować o braku licencji komercyjnej i możliwości uruchomienia w trybie demonstracyjnym, jak to ma miejsce w aplikacjach, jakie znajdują się już w sprzedaży.

Zapraszamy zatem do pobierania:

RTK PowerGPS – Pobierz

2 komentarze

 1. MarekB pisze:

  Witam. Pomysł programu super tylko kiedy go zainstalowałem na Androidzie to mi do wywala po 2 sek. Robiłem to na dwóch różnych telefonach. Instalacja na Windzie nie powiodła się z powodu braku możliwości przeniesienia biblioteki DLL.
  Liczę na szybkie usunięcie problemu bo program w swoim założeniu jest genialny.

  • skyraster pisze:

   I znów WordPress nie poinformował mnie o nowym komentarzu – będę musiał coś z tym zrobić.

   Jeśli chodzi o PowerGPS – proszę spróbować na obecnej wersji 1.17, problem powinien już być rozwiązany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *